Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.
Obniżka! Święty Józef - Ojcowskie Serce Zobacz większe

Święty Józef - Ojcowskie Serce

PALL001A

Opis

Detal brutto38,00
WydawnictwoPallottinum

Więcej informacji

Książka Święty Józef. Ojcowskie serce jest zbiorem materiałów teologicznych potrzebnych zarówno duszpasterzom, jak i osobom świeckim, aby – jak chce tego papież Franciszek – „wzbudzić większą miłość do tego wielkiego Świętego, abyśmy byli zachęceni do modlitwy o jego wstawiennictwo i do naśladowania jego cnót i jego zaangażowania”

(List Apostolski Patris corde, 7).

Oto tematy, jakie zostały zawarte w niniejszej publikacji:

Część I – Oficjalne wypowiedzi Kościoła. Encykliki papieskie, adhortacja, listy apostolskie.

Część II – Tematy józefologiczne. Referaty i wykłady.

Część III – Materiały do homilii. 10 przykładów homilii.

Część IV – Katechezy o Świętym Józefie. Materiały do katechez dla wszystkich grup wiekowych.

Część V – Liturgia, modlitwy i pieśni, w tym: modlitwy wiernych, nowenna, akt oddania, litania, modlitwy w różnych potrzebach, droga krzyżowa, pieśni.

Część VI - Odpusty w Roku Świętego Józefa.Bóg wezwał Świętego Józefa, aby służył bezpośrednio osobie i misji Jezusa poprzez sprawowanie swego ojcostwa: właśnie w ten sposób Józef współuczestniczy w pełni czasów w wielkiej tajemnicy odkupienia i jest prawdziwie „sługą zbawienia”. Jego ojcostwo wyraziło się w sposób konkretny w tym, że „uczynił ze swego życia służbę, złożył je w ofierze tajemnicy wcielenia i związanej z nią odkupieńczej misji; posłużył się władzą, przysługującą mu prawnie w Świętej Rodzinie, aby złożyć całkowity dar z siebie, ze swego życia, ze swej pracy; przekształcił swe ludzkie powołanie do rodzinnej miłości w ponadludzką ofiarę z siebie, ze swego serca i wszystkich zdolności, w miłość oddaną na służbę Mesjaszowi, wzrastającemu w jego domu.

Jan Paweł II, Adhortacja apostolska Redemptoris custos nr 8.ISBN: 978-83-7014-896-6

Data wydania: 2021

Format: B5

Liczba stron: 368

Oprawa: twarda

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: