Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.
Eliasz - Adam Szustak OP Zobacz większe

Eliasz - Adam Szustak OP

RTCK0028

Opis

AutorAdam Szustak OP
Detal brutto34,90
WydawnictwoRTCK

Więcej informacji


MOŻESZ W SWOIM ŻYCIU STAĆ SIĘ “JAK OGIEŃ”


Poukładaj swoje życie w trzech KLUCZOWYCH DLA KAŻDEGO MĘŻCZYZNY rzeczywistościach, by stać się prawdziwym facetem. Poznaj historię Eliasza, który „powstał jak ogień”, walcząc w nocy, przezwyciężył swoje słabości i odkrył własną tożsamośćKsiążka „Projekt: Eliasz” to opowieść o świecie, który składa się z marnych facetów i kobiet desperacko poszukujących prawdziwych mężczyzn.

Spotkamy tu mężczyzn, którzy są pachołkami, kapciami, patałachami, „prawie” ojcami i takich, którzy wyją (by nie powiedzieć, że beczą…) jak zwierzęta na pustyni.

Ale pośród nich jest jeden, o którym napisano, że „powstał jak ogień, a jego słowo płonęło jak pochodnia” . Takiego mężczyznę dał nam Pan, aby pokazać nam jak dojść do tego, kim jesteśmy – do naszej najgłębszej tożsamości, za którą w głębi duszy bardzo tęsknimy.

„Projekt: Eliasz” to opowieść o wnętrzu każdego mężczyzny!


Jeżeli chcesz:


  • Otrzymać solidny program budowy męskiej tożsamości, oparty na TRZECH KLUCZOWYCH DLA KAŻDEGO MĘŻCZYZNY “ŚWIATACH”, według którego będziesz mógł natychmiast działać

  • Nauczyć się przeciwdziałać okresom spadku napięcia i zaangażowania oraz braku chęci do podejmowania inicjatywy

  • Wzmocnić NAJWAŻNIEJSZE RELACJE w Twoim życiu – z rodziną, samym sobą i Panem Bogiem


To ta książka jest dla Ciebie!Ilość stron: 200
Okładka: Miękka

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: