Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.
Panie błogosław ten dom. Modlitewnik dla rodziny Zobacz większe

Panie błogosław ten dom. Modlitewnik dla rodziny

JED0001I

Opis

Detal brutto29,00
WydawnictwoJEDNOŚĆ

Więcej informacji

Kolejne wydanie bestsellerowego modlitewnika!

Zamieszczono w nim wiele modlitw do wykorzystania przy różnych okazjach – w radościach i zmartwieniach, w zdrowiu i chorobie – indywidualnych i rodzinnych – od narodzin po śmierć.

W pierwszej części modlitewnika znajduje się kompendium wiary katolickiej, a także zestawienie podstawowych modlitw – od Ojcze nasz po Skład apostolski (modlitwy posiadają często łacińskie wersje językowe). W dalszej części czytelnik znajdzie litanie, zestaw błogosławieństw na różne okoliczności (m.in. błogosławieństwo narzeczonych, błogosławieństwo przed i po urodzeniu dziecka lub przed podróżą); modlitwy przed i po Mszy, a także przebieg liturgii mszalnej oraz ceremonii ślubnej, chrztu (także w sytuacji zagrożenia życia) i bierzmowania; modlitwy na różne okazje (przed i po posiłku, poranne, południowe i wieczorne, za chorych, w niebezpieczeństwie śmierci, za zmarłych); szczegółowy rachunek sumienia oraz opis sakramentu spowiedzi; modlitwy o powołania, za rodziny, do Pana Jezusa (m.in. Droga krzyżowa), do Matki Bożej (m.in. rozważania wszystkich tajemnic różańca), do św. Józefa i wielu innych świętych; także ceremonie rodzinne, takie jak: nawiedzenie domu przez wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej, przebieg Wigilii Bożego Narodzenia czy wizyty duszpasterskiej (tzw. „kolędy”).

Na końcu znajduje się wybór 50 najpiękniejszych polskich kolęd z zapisem nutowym.

Wydanie: drugie

Rok wydania: 2021

Oprawa: twarda

Liczba stron: 512

Wymiary: 165x235 mm

Waga: 1.08 kg

ISBN: 978-83-8144-588-7

Opracowanie: Hubert Wołącewicz

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: