Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.
Ewangelia na dziś - ks. Piotr Spyra Zobacz większe

Ewangelia na dziś - ks. Piotr Spyra

SUMUS0059

Opis

Autorks. Piotr Spyra
Detal brutto49,00
WydawnictwoSUMUS

Więcej informacji

Ewangelia na dziś (komentarz do Ewangelii wg św. Jana) - ks. Piotr SpyraTak oto ks. dr Piotr Spyra, podobny w swym darze do Filipa z Dziejów Apostolskich, proponuje nam osobiście przemedytowane treści lektury Ewangelii św. Jana. Muszę przyznać, że często spotykam go w naszej domowej kaplicy na czytaniu i modlitwie Pismem Świętym, dlatego jestem przekonany o duchowej owocności tego, czym się z nami dzieli w tekście nam proponowanym.

Bp Marian Rojek (Biskup diecezjalny zamojsko-lubaczowski)

Trzymasz w swoich rękach wyjątkowy komentarz do Ewangelii św. Jana, który będzie pomagał ci wchodzić w głębię osobistej relacji z Jezusem, poznawania Go i patrzenia Jego oczami na siebie i swoje życie. Jestem przekonana, że doświadczysz mocy i skuteczności Jego Słowa, rozkochasz się w Nim na nowo i rozpalisz w sobie pragnienie codziennego rozważania. Tak stało się u mnie. Tobie także z serca tego życzę.

Magdalena Buczek (Założycielka podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci)

Komentarze do Ewangelii mogą być...merytoryczne, krótkie, ale wyjaśniające temat, a jednocześnie budzące coraz większą ciekawość i chęć dalszego zgłębiania (...). Czytam je jak świetną książkę o dynamicznej akcji stawiającą mnie w centrum opisywanych wydarzeń i skłaniającą tym samym do bezpośrednich relacji z najlepszymi bohaterami i wydarzeniami oraz refleksji nad swoją relacją z Wcielonym Słowem.

Paweł Bębenek (Dyrygent, wokalista, pedagog i kompozytor muzyki liturgicznej)

Autor : ks. Piotr Spyra
Oprawa : miękka
Wymiary : 16,5 x 23,5 cm
Waga :
Liczba stron : 416
ISBN : 9788366020474

  

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: