Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.
OBRAZ 50x70 złota lamówka - serce Jezusa i Maryi Zobacz większe

OBRAZ 50x70 złota lamówka - serce Jezusa i Maryi

W159GAR50X70

Opis

Detal brutto139,90
WydawnictwoGARMOND

Więcej informacji

Obraz święty Serce Jezusa i serce Maryi

Oto Serce, które ogromnie umiłowało ludzi, że niczego nie szczędziło, aż do zupełnego wyniszczenia Siebie, dla okazania im Swej miłości, a jednak w zamian za to doznaje od większości ludzi gorzkiej niewdzięczności, wzgardy, nieuszanowania, lekceważenia, oziębłości i świętokradztw, jakie Mi oddają w tym Sakramencie Miłości.”

(13–20 czerwca 1675 )

O Sercu Maryi jako pierwszy pisze św. Łukasz w drugim rozdziale Ewangelii. Po raz pierwszy, gdy pasterze odwiedzają nowo narodzonego Jezusa:

Lecz Maryja zachowywała wszystkie te sprawy i rozważała je w swoim sercu.” (Łk 2, 19)

oraz w scenie powrotu dwunastoletniego Jezusa z Jerozolimy do Nazaretu:

Potem poszedł z nimi i wrócił do Nazaretu; i był im poddany. A Matka Jego chowała wiernie wszystkie te wspomnienia w swym sercu.” (Łk 2, 51)

Do rozpowszechnienia na szerszą skalę kultu Serca Maryi przyczynił się proboszcz paryskiego kościoła Matki Bożej Zwycięskiej ks. Geretes, zakładając w 1836 specjalne Bractwo, a ukoronowaniem kultu serca Maryi było ogłoszenie dogmatu o Niepokalanym Poczęciu Maryi przez papieża Piusa IX w 1854r.

Obraz w ramie dostępny w trzech rozmiarach:

20 cm x 25 cm

30 cm x 40 cm

50 cm x 70 cm

Produkty powiązane

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: